Відмова від відповідальності

Якщо вам потрібна додаткова інформація або у вас є питання з приводу відмови від відповідальності на нашому сайті, будь ласка, зв'яжіться з нами по електронній пошті.

Відмова від відповідальності для seo-courses.kh.ua

Вся інформація на цьому сайті - seo-courses.kh.ua - публікується сумлінно і тільки для загального ознайомлення про курсах пошукової оптимізації. Сайт http://seo-courses.kh.ua не дає ніяких гарантій і не претендує на всеосяжне однозначне, повне і достовірне опис цієї інформації. Будь-які дії, що вживаються вами щодо інформації, знайденої на цьому сайті (seo-courses.kh.ua), виконуються виключно на ваш страх і ризик. seo-courses.kh.ua не несе відповідальності за будь-які збитки і / або збитки, пов'язані з використанням сайту.

Відповідно до чинного законодавства України, ми залишаємо за собою права щодо відмови від надання гарантійних або інший угод, які можуть виникати, з незалежних причин, разом з цим, знімаємо з себе відповідальність по відношенню до сайту, до його вмісту і його експлуатації.

З даного сайту ви можете відвідувати інші сайти, переходячи по посиланнях на зовнішні сайти. Не дивлячись на прагнення надавати тільки якісні посилання на корисні і етичні веб-сайти, неможливо контролювати зміст і характер цих сайтів. Посилання на інші сайти не означають рекомендації для всього контенту, знайденого на цих сайтах. Власники сайту і його зміст можуть бути змінені без попереднього повідомлення, і це може статися до того, як у нас з'явиться можливість видалити посилання, яка може стати «поганий».

Також майте на увазі, що коли ви залишаєте даний веб-сайт, інші сайти можуть мати інші політики конфіденційності та умови, які знаходяться поза нашим контролем. Обов'язково ознайомтеся з політикою конфіденційності цих сайтів, а також їх «Умовами обслуговування», перш ніж займатися будь-якою діяльністю або завантажувати будь-яку інформацію.

Згода

Використовуючи даний сайт, ви погоджуєтесь із нашим відмовою від відповідальності і погоджуєтеся з його умовами.

Оновлення

Якщо ви встановлюєте оновлення або виправлення в цьому документі, ці зміни будуть опубліковані тут.