Навчання SEO
Даємо вхідний квиток в світ IT технологій.
Вчимо як заробляти на просуванні сайтів.
Ділимося практичними знаннями і досвідом.
Готовий навчатись
Previous Next

Курси пошукової SEO оптимізації у Харкові

На SEO спеціалістів завжди є попит у сфері IT. Наші курси пошукової оптимізації сайтів зроблять із початківців Junior - SEO спеціалістів і надають достатньо знань для працевлаштування на початкових позиціях у будь-якій IT компанії. Уроки Сео просування сайту дають змогу:

  • застосовувати отримані знання на реальних сайтах;
  • проводити аудит інтернет-ресурсів;
  • розуміти принципи роботи пошукових систем і застосовувати ці знання на практиці;
  • використовувати і налаштовувати ресурси для аналітики SEO даних;
  • формувати семантичне ядро;
  • самостійно проводити внутрішню та зовнішню оптимізацію сайтів;
  • контролювати текстовий контент;
  • ефективно працювати з посиланнями;
  • отримати знання по автоматичному і ручному просуванню;
  • утримувати перші позиції пошукової видачі.

Що саме вивчають відвідувачі SEO курсів в Харкові?

Ми навчимо SEO просуванню в Google і Яндекс, бо саме ці пошукові системи найчастіше використовуються в Україні. Викладачі використовують авторські, перевірені методики, що допомагає досягти максимальних результатів за найкоротший час при мінімальних грошових витратах. Принципи просування постійно змінюються і удосконалюються. Ми допоможемо їх зрозуміти, що дає змогу досягти успіху не тільки сьогодні, але і у майбутньому. Звичайно, для цього потрібні не лише теоретичні знання, а й постійна практика.

Форми навчання розкрутці сайтів

Щоб було зручно отримувати нові знання, наші спеціалісти пропонують індивідуальні та групові форми навчання. Якщо немає можливості бути присутнім особисто - це не є проблемою! Ми одні з небагатьох дистанційно навчаємо SEO в Харкові. Без виключення, всі заняття проводять кваліфіковані тренери, що мають досвід реалізації великих проектів. Студенти мають можливість ставити викладачам будь-які робочі питання за допомогою чату або мессенджерів.

Для тих, у кого вже є свій сайт, ми пропонуємо записатися на індивідуальний курс по просуванню сайтів у Харкові. Якщо ви не боїтеся самостійно вирішувати задачі та знаєте, що вам потрібно – ми готові вам допомогти в досягненні вашої мети. Перевагою індивідуальних занять є можливість підібрати зручний графік і навчальну програму на основі своїх потреб. Форма навчання також індивідуальна – ви самі вирішуєте, як вам буде зручніше отримувати знання.

Навчання просуванню сайтів для власників бізнесу

Бізнесмени на початку своєї кар’єри часто не мають коштів на залучення команди SEO-спеціалістів. Між тим, для власника компанії важливо розумітися в усіх процесах, щоб мати змогу їх контролювати. Ми проводимо індивідуальні заняття з розкрутки свого сайту для власників бізнесу в Україні для того, щоб вони могли заявити про свою компанію в інтернеті вже на початкових стадіях її розвитку. Отримані знання допоможуть контролювати процес просування бізнесу у майбутньому. Ви зможете самостійно аналізувати, хто з ваших працівників справжній професіонал, а кого можна звільнити без наслідків для компанії.

SEO курси для просування свого інтернет-магазину

Більшість користувачів відвідує максимум п’ять сторінок з пошуку перед тим, як щось придбати в Інтернеті. Саме тому магазину так важливо бути на вершині пошукової видачі. Власники інтернет-магазину знають, що не буває забагато трафіку, а кількість запитів рано чи пізно перетворюється на якість.

Ми проводимо навчання онлайн розкрутки інтернет-магазинів для того, щоб саме ваш магазин опинився в топі видачі. Кількість конкурентів на ринку щоденно збільшується. За допомогою знань просування інтернет-магазину, у його власника буде набагато більше шансів на швидке зростання бізнесу.

.
Навчальні програми з SEO

Тривалість курсу становить до 2 місяців (по 2 заняття на тиждень). Тривалість 1 заняття становить 2-2,5 години. Під час навчання надаються презентації, роздавальний матеріал і все необхідне для повноцінного засвоєння. Міні-групи - до 5 чоловік, тому навчальна програма засвоюється максимально ефективно.

Для тих хто вже знайомий з основами SEO, і хоче прокачати практичні навички, пропонуємо курс підвищення кваліфікації.

Наразі курси проводяться тільки індивидуально та тільки онлайн.

Базовий
5000
грн
10 занять
Детальніше
Просунутий
6000
грн
12 занять
Детальніше
Повний
7500
грн
15 занять
Детальніше
Ексклюзивний
600
грн
1 заняття - 2 навчальні години
Детальніше
Вартість індивідуального навчання - 10 000 грн. за 20 занять.

Наразі, у зв'язку з ВС, вартість знижена на 40% та становить 6000 грн. із можливістю позанятійної сплати.


Потрібна допомога у виборі?
Обрати

Для кого створено курс з SEO просування сайтів

для студентів, які хочуть
отримати потрібну
професію

для людей, які хочуть
заробляти від $300 до
$1500 на місяць та вище

для менеджерів, які не
бачать зростання і кому набридла
нинішня професія

для маркетологів та
власників бізнесу,
які хочуть вивести свій
сайт у топ-3 Google

Інструменти, які ви зможете освоїти
118
Випускників
113
Сертификатів
5
учнів в групі
86
Дод. консультацій
Сертифікати
Обов'язковою складовою гарного викладача є підвищення своєї кваліфікації та актуалізація знань.
Хто викладатиме?

☑️ Досвід роботи в SEO з 2010 року (12+ років).

☑️ Викладацький стаж понад 16 років.

☑️ Досвід роботи (Freelance / Web студії та Digital компанії).

☑️ Оптимізував понад 500 сайтів.

☑️ Виводив сайти з-під штрафних санкцій.

☑️ Сертифікований спеціаліст Google, Microsoft, 1С-Бітрікс та ін.

☑️ Сам починав із 0.

☑️ Залишається на зв'язку після закінчення курсів.

☑️ Допомога з першим самостійним проєктом.

Відгуки наших студентів
Ваші близькі давно мріють навчитися інтернет-маркетингу?

Подаруйте йому сертифікат для навчання!

ЗАМОВИТИ СЕРТИФІКАТ
F.A.Q.
Безумовно! За кончанія курсу, всі студенти отримують сертифікат, в якому розписана програма курсу. Рівень знань студента, який успішно здав всі проміжні та фінальний тест, відповідають посаді Junior SEO. При бажанні студентів проводиться додаткове заняття по проходженню співбесіди і надається допомога в складанні резюме. Зараз наші студенти успішно працюють в таких компаніях, як Netpeak, Promodo та інших, а значить, зможете і ви!
Вже з перших занять ви зможете застосовувати свої теоретичні знання та практикуватися на "живих" сайтах. Програма курсу передбачає безліч практичних завдань, починаючи з збору семантики і закінчуючи роботою з посилальними біржами. Після закінчення курсів, у вас в руках будуть усі інструменти для успішного просування сайтів в ТОП!
Проведення технічного або SEO-аудиту, як правило, є окремо послугою в IT-компаніях, і, відповідно, оплачується окремо. По закінченню курсу, всі студенти отримують достатні знання та інструменти для проведення аудиту сайтів замовників або конкурентів.
У нашому курсі особливо багато уваги приділяється внутрішньої оптимізації сатй, як одному зі стовпів SEO. Кожен студент навчиться грамотному збору семантичного ядра, оптимізації метаданих, складання технічних завдань для копірайтерів і розробників, а також багато чого іншого, що дозволить без праці і витрат на сторонніх фахівців, грамотно оптимізувати будь-який сайт.
Так, наш курс спрямований насамперед на те, щоб по його закінченню наші студенти завжди залишалися в тренді і знали як і де відстежити найактуальнішу інформацію по просуванню.
Кожен з наших студентів після проходження курсу отримує достатньо знань і практичних навичок, що дозволяють оцінити той чи інший сайт і втому числі проаналізувати причини його виходу в ТОП.
Кілька занять курсу будуть присвячені складанню технічних завдань для сторонніх фахівців, таких, як копірайтери, розробники, дизайнери і так далі.
Основоположні в роботі грамотного SEO-фахівця є вміння аналізувати дані отримані з різних систем аналітики, в тому числі Google Analytics і Яндекс Метрика, в зв'язку з цим, цій темі буде приділено особливу увагу.
Наші викладачі мають великий і різноманітний досвід просування сайтів самих різних тематик і напрямків, тому для початківця фахівця буде корисним отримати знання, отримані на практиці і перевірені роками просування.
Інтернет-маркетолог зможе більш ефективно займатися позиціонуванням бізнесу в мережі, якщо буде розуміти принципи просування сайту. А також зможе з великим розумінням будувати відносини з SEO-фахівцями, які працюють з ним в команді і контролювати процес їх роботи.
В умовах постійно мінливого податкового законодавства, власникам бізнесу (особливо дрібного або наразі розвивається) буває досить важко виділити бюджет на залучення seo-фахівця для просування свого сайту в мережі. Але, закінчивши наші курси, ви самі з легкістю оптимізуєте свій сайт і пізніше зможете грамотно контролювати дії сторонніх фахівців. Адже вкладення у власну освіту завжди окупається!
Для початку занять вам необхідні базові знання комп'ютера: інтернет-браузерів Chrome і Mozilla, Microsoft Office або Google Таблиці. Наші викладачі подають інформацію таким чином, що навіть люди, далекі від інтернет-маркетингу, зможуть навчитися застосовувати отримані знання на практиці вже починаючи з перших занять.
По закінченню курсу, всі студенти складають іспит та отримують сертифікат. Рівень знань студента, який успішно здав всі проміжні та фінальний тест, відповідають посаді Junior SEO.
Перед початком занять для кожного потоку створюється група в Facebook або мессенджері, в якій завжди є зворотний зв'язок від викладачів, можна задати питання, щось обговорити і отримати посилання на матеріали.
Рівень знань студента, який успішно здав всі проміжні та фінальний тест, відповідають посаді Junior SEO. При бажанні студентів проводиться додаткове заняття по проходженню співбесіди і надається допомога в складанні резюме. Зараз наші студенти успішно працюють в таких компаніях, як Netpeak, Promodo та інших, а значить, зможете і ви!
Наша аудиторія знаходиться у Палаці Праці, за адресою пл. Конститцуції, 1
Ми розробили систему індивідуальних знижок на навчання, докладніше про які можна дізнатися, залишивши заявку у нас на сайті.
SEO курси - це навчання основам оптимізації та просування сайтів різних тематик і напрямків в мережі Інтернет. Наголос робиться на пошукову систему Google, як основну для України, але також розглядаються і інші ПС, такі, як Яндекс і Bing.
Так, у нас є індивідуальна форма навчання. Дана пропозиція буде актуально для тих у кого є свій сайт. Тому, якщо ви звикли самостійно у всьому розбиратися і вирішувати питання ісамостоятельно - індивідуальні курси SEO то що Вам потрібно. Крім того ми підбираємо індивідуальний графік, який зручний Вам. Розглянуті теми і форма навчання також підбирається виходячи з Ваших потреб. Недарма ж кажуть - "Хочеш зробити добре, зроби сам".
У нашому курсі особливо багато уваги приділяється внутрішньої оптимізації сайту, як одному зі стовпів SEO. Кожен студент навчиться грамотному збору семантичного ядра, оптимізації метаданих, складання технічних завдань для копірайтерів і розробників, а також багато чого іншого, що дозволить без праці і витрат на сторонніх фахівців, грамотно оптимізувати будь-який сайт. При наявності свого сайту, студент зможе відразу ж застосовувати отримані знання на практиці і задавати виникають по ходу роботи питання безпосередньо викладачеві.

Залишилися питання?
Обговорити